Oferta

Kwiat passiflory

Kwiat Passiflory 90 minut

Cena: 250 zł

REZERWUJ

Opis

Zabieg o działaniu głęboko relaksującym i wyciszającym. Zawarta w nim passiflora wpływa na zmniejszenie stresu i niepokoju, a użyte w niej składniki aktywne pomogą zwalczyć ból głowy i mięśni. Zabieg polecany jest szczególnie osobom, którym przez ciągły pęd życia brakuje chwili wytchnienia i relaksu. Zastosowanie passiflory w zabiegu opiera się na tradycyjnych i dobrze znanych właściwościach regenerujących, łagodzących, antydepresyjnych, czy wręcz uspokajających rośliny. Bogaty we flawonoidy i serotoninę, ekstrakt z kwiatu ma ponadto działanie przeciwutleniające, chroniąc przed oksydacyjnymi uszkodzeniami komórek oraz szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Zabieg składa się z pobytu w saunie, peelingu całego ciała, nałożenia maski na ciało, a zwieńczony jest masażem kamieniami całego ciała.

Dodatkowe zalecenia: Prosimy o wcześniejsze 15 minutowe przybycie, gdyż pozwoli to Państwu w komforcie i spokoju przygotować się do masażu. Wskazane jest unikanie jedzenia dużych posiłków co najmniej na godzinę przed masażem/zabiegiem.